Novinky

Mládež
ne 11.10.2020

Šimon Jadrný si veze z dorosteneckého MČR bronz

Havířov – Šimon JADRNÝ vybojoval na mistrovství České republiky dorostu v Havířově bronzovou medaili. Osmnáctiletý stolní tenista HB Ostrov Havlíčkův Brod našel ve dvouhře přemožitele až v semifinále, kde prohrál s pozdějším vítězem Šimonem Bělíkem s TTC Ostrava 2016. Kolo předtím Šimon Jadrný skvěle zvládl důležitý čtvrtfinálový souboj s Adamem Štalzerem z TJ Ostrava KST, kterého přehrál 4:2 na sety a zaslouženě získal bronzovou medaili.

Mládež
so 3.10.2020

E-tým a F-tým odstartovali krajské soutěže na výbornou

Úvodním kolem dnes dopoledne začaly také krajské soutěže ve stolním tenisu Kraje Vysočina.

Mládež
út 29.9.2020

Vítězný úvod v regionálních soutěžích pro G-tým a H-tým

​Úvodní zápasy měly na programu regionální soutěže ve stolním tenisu. Oba týmy HB Ostrov vstoupily do sezony 2020/21 úspěšně. V úvodním kole Regionálního přeboru I. třídy zvítězil HB Ostrov G v Horním Studenci vysoko 15:3. Dobře si vedlo též družstvo HB Ostrov “H“, které v havlíčkobrodské derby RP II. třídy porazilo Jiskru “E“ přesvědčivě 12:6

Mládež
ne 27.9.2020

KCTM mělo svou další edici, v Brodu se školili i trenéři

Havlíčkův Brod – V BIRELL ARÉNĚ bylo o víkendu pořádně rušno. Po oba víkendové dny probíhalo v ní další Krajské centrum talentované mládeže (KCTM) Kraje Vysočina, navíc obohacené o školení trenérů licence C. Mladí hráči v rámci KCTM kromě tréninků u stolu okusili videoanalýzu své hry a trávili čas v posilovně, kde jim zkušení kouči ukázali nejnovější techniky pro správnou kondiční přípravu a funkční kruhové tréninky.

Mládež
ne 13.9.2020

Filip Vondráček ovládl Memoriál Karla Paďourka a Josefa Lukaščuka st.

Most – Stabilní hráč brodského céčka a déčka Filip Vondráček si odskočil domů do Mostu na 8. ročník Memoriálů Karla Paďourka a Josefa Lukaščuka st.. V dobré konkurenci si vedl skvěle a hlavní soutěž - dvouhru mužů – ovládl. Patnáctiletý hráč HB Ostrov Havlíčkův Brod ve finále porazil Boříka hladce 3:0.